"Cake smash" tortas gimtadienio fotosesijai

Sausio 15, 2023

...

Ar girdėjote  apie tokį tortą "Cake smash"? 

Šis ypatingas tortas, skirtas pirmojo gimtadienio progos fotosesijai. Tokio tipo fotosesija išties būna neeilinė, kurios metu mažylis tiesiog trykšta džiaugsmu ir patiria nuostabias akimirkas. Mažylis "cake smash" tortą griauna, ima, ragauja, minko. Kadangi ragautojas dar mažas, tai ir tortas turėtų būti rūpestingai parinktas.

Šiai fotosesijai konditeriai rekomenduoja tortus tik iš natūralių ir šviežių produktų. Tortas turi būti minkštas, kad mažyliui būtų malonu ir lengva jį liesti ir griauti :)

Tad rinkitė tortą su puriu kremu, be glajų, cukraus masės ar morenginių. Indrė iš Su, meile keksas siūlo morkų skonio tortuką su varškės kremu, jis mažiausiai saldus ir mamų itin giriamas. 

Negaminsiu.lt konditeriai siūlo platų pasirinkimą vaikiškų tortų ar galite  pasirinkti savo nuožiūra pagal tortų skonius.

Na, o mes palinkėsime skanios ir nepamirštamos pirmojo gimtadienio fotosesijos!

Linkėjimai,

Negaminsiu.ltNaujausi straipsniai

...
Kaip išsirinkti Prancūzišką tortą?

Kaip išsirinkti torto formą?

Skaityti
Vaikų gimtadienio idėjos

Apie paslaugas

Skaityti
Super tortas

Velykos – viena iš gražiausių pavasario švenčių. Kartu su...

Skaityti
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Plačiau