Užkandžių idėjos gimtadieniui

Sausio 26, 2023

...

Pakalbėkime apie gimtadienio vaišes. Puiku ir netgi pavydu, jei mėgstate gaminti ir turite kulinarinių idėjų bei įkvėpimo  kaip nustebinti savo svečius! O jei tokio įkvėpimo neturite?

Negaminsiu.lt maisto gaminimo mylėtojai visuomet yra pasirengę pasirūpinti jūsų šventės ar vakarėlio vaišėmis. Tad, jei tariate "aš  negaminsiu", dalinuosi patarimais ir rekomendacijomis ką išsirinkti iš gausaus pasiūlymo. :) Jei neplanuojate užsakyti karštų patiekalų, tokiu atveju reikėtų pagalvoti apie sotesnius užkandžius ar didesnį jų kiekį. 

Pasitarusi su mūsų "didžiosios virtuvės" šefais, rekomenduojame šiuos užkandžius:

Tikėtina, kad svečiai yra skirtingo skonio mėgėjai, dėl įvairovės, verta užsakyti užkandžių rinkinius. Galite rinktis iš įvairiausių pasiūlymų - rinkinį su mėsos ir žuvies priedais ar rinkinys visiškai be mėsos ar žuvies. 

Brusketos - tai mandresnis ir didesnis sumuštinis, daromas su skrudintos duonos ar batono riekele. Brusketos labai gardžios,  jose galima pateikti įvairių skonių derinius. Atrasite su sūriais ir priderintu džemu, lašiša, kumpeliais ar kepintais grybais. Be to, brusketos valgymas bus lėtesnis, o kaip žinome, lėtai valgant, greičiau ateis sotumo jausmas ;) 

Kišas - tai nesaldus prancūziškas pyragas, kuris pjaustomas gabaliukais ir yra patogus pasidalinti. Kišai yra itin sotūs. Gali būti įvairiausių rūšių - su mėsos įdaru, Gorgonzola sūriu, sūriu ir kriaušėmis ar lašiša. Tikrai verta išbandyti!

Duonos tortas - užkandžių stalo karalius! Tai ne tik  stalo puošmena, bet ir puikus pasirinkimas, kuris tiks bet kuriam, skrudintą duonytę mėgstančiam svečiui. Ypač, jei kompanijoje yra nemažai vyrų. 

Puikus pasirinkimas, kai viename padėkle yra įvairių, ne tik vieno, bet ir dvikąsnių užkandžių. Rinkiniai bus sotesni ir rimtesni - su sūriais, vištienos sparneliais ar didesniais sumuštiniais. Šie rinkiniai puikiai tiks vyno ar alaus stalui.

Kiek užsakyti?

Kiekis priklauso nuo to, kokius užkandžius užsakote ir kiek laiko planuojate vakaroti. Jei draugai gimtadienio proga tik užbėks pasveikinti ir norite turėti kažką pavaišinti, tai pakaks ir mažesnio kiekio, o jei planuojate ilgesnį pasisėdėjimą, tuomet reikėtų rinktis įvairovę ir didesnius kiekius.


Linkėjimai, 

Negaminsiu.lt


Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Plačiau