TOP 5 valgomų dovanų idėjos

Sausio 04, 2023

...

Dovanoti yra malonumas, kai esi tikras, kad dovana artimąjį ar draugą pradžiugins. Tačiau nemenkas iššūkis dovaną išrinkti!

Turbūt sutiksite su manimi, kad daiktai, kurie mums atrodo gražūs ir reikalingi, ne visuomet tiks ir patiks žmogui, kuriam dovanojame. Su valgoma dovana prašauti šansų yra kur kas mažiau! Belieka "apdovanotąjį" bent kažkiek pažinti ir valgomą dovaną išrinkti nebus taip sudėtinga. 

Pasidalinsiu TOP 5 valgomų dovanų idėjomis:

#1 Valgoma keksiukų puokštė 

Jei ieškote išskirtinės dovanos, rinkitės keksiukų puokštę!  Originali, verta dėmesio dovana, kuri tiks bet kokiai progai: mamos, tėčio dienos proga (jei tik tėtis smaližius) ar jubiliejaus proga. Puokštę sukomponavus su balionu, neišdildomą įspūdį paliks ir vaikui krikštynų ar gimtadienio proga.

Vestuvininkai taip pat tokias dovanas labai vertina ir jomis džiaugiasi. Vietoje gyvų gėlių gauti valgomą puokštę yra labai praktiška, ypač tuo atveju, kai jaunavedžiai po ceremonijos sekančią dieną išvyksta į povestuvinę kelionę. 

#2  Duonos tortai

Pasirodo, tortai gali būti ne tik saldūs! Duonos tortai - tai viena iš populiariausių ir geidžiamiausių valgomų dovanų vyrams! Dovana tiks vyrui, tėčiui  ar bičiuliui, kuris mėgsta pasmaguriauti. O jei dar pridėsite mėgiamo gėrimo pagurkšnoti, tai dovana tikrai bus užskaityta :)

#3  Dekoruoti rankų darbo sausainiai 

Dekoruoti rankomis sausainiai ir meduoliai - viena iš populiariausių dovanų vaikams, krikštynų ar vestuvių proga. Sausainiai gali būti personalizuoti ir dekoruoti pagal jūsų saldžius pageidavimus. Konditeriai įgyvendina praktiškai bet kurią svajonę! Jei sausainius dovanojate vaikams, jie gali būti dekoruoti jų mylimų personažų paveikslėliais. Krikštynų proga  maži dekoruoti sausainėliai gali būti graži ir miela prisiminimo dovanėlė svečiams. Jaunųjų tarpe šie saldumynai taip pat populiarūs, nes ant sausainių ar meduolių galima išgraviruoti kvietimą tapti liudininkais. Čia galite peržiūrėti konditerių iš visos Lietuvos meduolių ir sausainių katalogus.

#4 Šimtalapis

Šimtalapis - puiki dovana, kai norite pasveikinti draugą, artimąjį ar verslo partnerį, kuris gyvena toliau. Šimtalapis gali būtu gražiai supakuotas ir saugiai išsiųstas. Tad dovanokite dėmesį ir nusiųskite saldžius linkėjimus į bet kurį Lietuvos kraštą!

#5 Rankų darbo saldainiai 

Saldainiai tinka visiškai bet kokiomis progomis, na tiesiog neįmanoma nepataikyti! Įtraukiau į Top penketuką, nes lietuviai labai vertina lietuviškų rankų darbą. Saldainių pasirinkimas įvairus - nuo pieniško ar juodojo šokolado iki sveikuoliškų becukrių saldainiukų. Ir gražu, ir skanu, ir pagaminta su meile Lietuvoje!


Linkėjimai,

Negaminsiu.lt


Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Plačiau