Katalogas

Vaišių stalas bet kokiai progai!

Vieno kąsnio sumuštiniai, užkandžiai vaikams, tortai bei desertai ir valgomos dovanos Jūsų šventėms. Rinkitės iš daugiau nei 100 šventinio maisto gamintojų meniu vienoje vietoje!

Mūsų klientų atsiliepimai

Ką apie mus kalba

Patiko, kad vienoje vietoje radau užkandžių gamintojus ir matomas jų užimtumo kalendorius.

Antanina

Labai Jums ačiū, kaip viskas greitai ir paprastai, tikrai Jus rekomenduosiu ir kitiems norintiems suruošti šventę greitai ir paprastai.

Rasa

Esu išsibalškiusi, todėl džiaugiuosi, kai gaunu priminimo žinutes apie savo užsakymą.

Vaida

Puiki patirtis bendradarbiaujant su Negaminsiu.lt komanda. Pataria, padeda, paskatina, maloniai bendrauja, kartu džiaugiasi! Tikrai rekomenduoju.

Miglė

Puiki šventinio maisto platforma. Greitai galima rasti užkandžius. Labai patogu, nes iškart galima pateikti užsakymą, viskas aiškiai su kainomi surašyta, nereikia atskirai derinti smulkmenų. Sėkmės jums!

Elvyra

NUOSTABI platforma, lengva naudotis, o bendravimas - geriausias įmanomas! Matosi, jog įdedama daug širdies ir darbo, kiekviena detalė apgalvota. Džiaugiuosi prisijungusi!

Mini kąsniukai

Kaip užsisakyti

Tik trys žingsniai

Pasinaudoti paieška

Atrinksime tik laisvų gamintojų prekes

Išsirinkti vaišes

Nuo užkandžių iki desertų

Užsakyti ir laukti šventės

Vaišės ant Jūsų stalo neįžengus į virtuvę

Mūsų pirkėjai

Mumis pasitiki

Metida
Humana
Kesko
Spektras
Projektas
Rees
Katalogas
Krepšelis (0)
Jūsų krepšelis tuščias

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Skaityti daugiau