Galioja nuo 2023-07-15

Taisyklės gamintojams

 1. Bendrosios taisyklės
  1. "Negaminsiu.lt" yra užsakymų sistema, skirta greitai ir patogiai rasti bei užsakyti maistą šventiniam (ir ne tik) stalui.
  2. Negaminsiu.lt – gamintojui - Paslaugos gavėjui (toliau Gamintojas) suteikia tarpininkavimo paslaugą – sistemą, prie kurios prisijungęs Gamintojas gali įsikelti prekes ir priimti užsakymus iš Pirkėjų (toliau Gamintojas).
  3. Prie Negaminsiu.lt sistemos prisijungti gali visi legaliai pagal įstatymus veikiantys maisto gamintojai, paslaugų teikėjai, fiziniai ar juridiniai asmenys, prekiaujantys toliau taisyklėse nurodytomis prekių/paslaugų kategorijomis.
  4. Negaminsiu.lt Gamintojo ir Pirkėjo (užsakančio prekes per sistemą) santykiuose dalyvauja tik tiek, kad suteikia platformą, per kurią Pirkėjai gali surasti ir užsakyti Gamintojo įkeltas prekes. Už informacijos apie įkeltas prekes teisingumą, savalaikį ir kokybišką užsakymo įvykdymą, prekių/gaminių/paslaugų kokybę atsako Gamintojas.
  5. Atsiskaitymas/apmokėjimas už užsakytas prekes yra susitarimas tarp Gamintojo ir Pirkėjo, kuriame Negaminsiu.lt nedalyvauja.
  6. Gamintojas atleidžia Negaminsiu.lt nuo visų pretenzijų, kurias tretieji asmenys pareiškia Negaminsiu.lt dėl per Negaminsiu.lt sistemą užsakytų paslaugų, prekių/gaminių.
  7. Trečiosioms šalims be išankstinio raštiško Negaminsiu.lt sutikimo draudžiama kopijuoti informaciją (logotipai, tekstai), pateiktą Negaminsiu.lt puslapyje, bet kokiu tikslu.
 2. Negaminsiu.lt paslaugos
  1. Negaminsiu.lt Gamintojams suteikia sistemą, kurioje prisijungę Gamintojai gali įsikelti prekes ir priimti užsakymus iš Pirkėjų.
  2. Negaminsiu.lt šventinių Paslaugų Teikėjams suteikia sistemą, kurioje jie gali įsikelti informaciją apie teikiamas paslaugas.
 3. Ką galima parduoti Negaminsiu.lt
  1. Negaminsiu.lt prekiaujama įvairiu šventiniu maistu – nuo užkandžių iki konditerinių gaminių.
  2. Prekių kategorijos yra nuolat pildomos.
 4. Ką reikia padaryti norint prekiauti "Negaminsiu.lt"
  1. Prisiregistruoti/susikurti paskyrą Negaminsiu.lt sistemoje;
  2. Pasirašyti sutartį su Negaminsiu.lt
  3. Susikelti prekes, užpildant prašomą informaciją arba prekes už Jus sukels Negaminsiu.lt komanda;
  4. Užsipildyti užimtumo kalendorių.
 5. Prisiregistravimas/paskyros sukūrimas
  1. Gamintojas sistemoje prisiregistruoja nurodydamas vartotojo vardą (el. pašto adresą) ir slaptažodį. Gamintojas įsipareigoja neatskleisti slaptažodžio.
  2. Gamintojas, pildydamas profilio informaciją, turi pateikti sąžiningą, tikslią informaciją.
  3. Dalį profilio informacijos Pirkėjai matys prie kiekvienos Gamintojo prekės – darbo laikas, tel. ir el. paštas, pavadinimas ir logo (jeigu turite).
  4. Užpildydamas profilio informaciją Gamintojas sutinka, kad dalis informacijos bus rodoma pirkėjams (įvardinta V sk. 3 p.), likusi Gamintojo profilio informacija bus saugoma ir matoma tik administratoriams.
  5. Pirkėjai visuomet turės galimybę su Gamintoju susisiekti tiesiogiai.
 6. Prekių sukėlimas
  1. Prekių įkėlimas vyksta kelių mygtukų paspaudimu, sužymint ar pasirenkant iš duotų laukų informaciją.
  2. Prie visų prekių būtina įkelti kokybiškas, tik tą prekę atvaizduojančias nuotraukas. Nuotraukų formatas JPG arba JPEG. Nuotraukos turi būti ne didesnės nei 16 MB. Negaminsiu.lt pasilieka teisę be atskiro Gamintojo informavimo ištrinti nekokybiškas prekių nuotraukas.
  3. Gamintojas įsipareigoja skelbti tik tas nuotraukas, kurias turi teisę naudoti be apribojimų.
  4. Negaminsiu.lt neprisiima atsakomybės už įrašų tikslumą, išvaizdą ar turinį.
  5. Negaminsiu.lt administratoriai turi teisę be atskiro Gamintojo informavimo pakoreguoti prekių kortelių turinį (rašybos stilių, kalbos kultūros klaidas, gramatines klaidas), neiškraipant, nepakeičiant konteksto ir esmės.
  6. Pateikdami informaciją apie prekes (įskaitant prekių nuotraukas), Gamintojai suteikia teisę Negaminsiu.lt neribotą laiką ją rodyti ir naudoti skelbimams kituose internetiniuose puslapiuose, žiniasklaidos priemonėse (internete, televizijoje, radijuje, spaudoje), perduoti trečiosioms šalims.
 7. Užimtumo kalendoriaus pildymas
  1. Užimtumo kalendorius yra skirtas pirkėjams atsifiltruoti tik tuos gamintojus, kurie konkrečią dieną gali pagaminti norimą prekę.
  2. Laisva diena reiškia, kad tą dieną Gamintojas gali pagaminti užsakytą prekę.
  3. Atostogų dienas, Gamintojo nedarbo dienas, užimtas dienas, kai priimti daugiau užsakymų galimybės nėra, Gamintojas turi pažymėti kalendoriuje.
  4. Gamintojai pirmus du kartus neįvykdę kliento užsakymo dėl netinkamai pildomo užimtumo kalendoriaus, įspėjami, trečią kartą gali būti šalinami iš užsakymų sistemos.
 8. Prekių užsakymai
  1. Kaip pardavėjas, Gamintojas turi suteikti puikų klientų aptarnavimą ir išlaikyti savo pirkėjų pasitikėjimą.
  2. Užsakymą Gamintojas turi patvirtinti sistemoje kaip galima greičiau, bet ne vėliau nei per 3 darbo valandas. Pirkėjas apie patvirtintą užsakymą bus informuojamas el. laišku.
 9. Užsakymo vykdymas
  1. Patvirtinti pirkėjų užsakymai turi būti vykdomi užsakyme numatytomis sąlygomis – pristatyti/perduoti pagal pirkėjo pasirinktą prekių pristatymo būdą; sudarytos pirkėjo pasirinktos atsiskaitymo už prekes sąlygos.
  2. Gamintojai turi kaip galima greitai išsiųsti prekę (jeigu pirkėjas pasirinko siuntimą) ar kitaip užbaigti sandorį su Pirkėju, išskyrus atvejus, kai yra išskirtinė, Force majeure aplinkybė.
  3. Užsakytų ir Pirkėjui parduotų prekių kokybė privalo atitikti užsakyme patvirtintą aprašymą.
 10. Užsakymo atšaukimas
  1. Jei Gamintojas negali įvykdyti patvirtinto užsakymo, turi skubiai apie tai informuoti Negaminsiu.lt el. paštu [email protected] arba telefonu.
  2. Jei Pirkėjas jau pateikė mokėjimą, Gamintojas turi grąžinti visą sumą.
  3. Patvirtintų užsakymų atšaukimas turėtų vykti tik išskirtiniais atvejais.
 11. Prekių įvertinimas/Atsiliepimai
  1. Įvertinimas yra puikus būdas Gamintojui užsitarnauti gerą reputaciją Negaminsiu.lt sistemoje.
  2. Prekes įvertinti gali tik tie Pirkėjai, kurie prekes užsakė.
  3. Pirkėjai gali pateikti įvertinimą nuo vienos iki penkių žvaigždučių. Prie prekės bus rodomos žvaigždutės, kurių 5 reikš maksimaliai gerą įvertinimą, ir įvertinimų skaičius (kiek įvertinimų prekė iš viso turi).
 12. Mokesčiai
  1. Taikomas tarpininkavimo mokestis nuo įvykdytų užsakymų (prekių ir pristatymo) sumos.
  2. Mokesčio dydis, atsiskaitymų ir mokėjimo sąlygos apibžrėžiamos sutartyje su Negaminsiu.lt.
  3. Nutraukti narystę Gamintojas gali bet kada ir be jokio mokesčio apie tai informavęs Negaminsiu.lt komandą el. paštu [email protected].
 13. Asmens duomenų apsauga
  1. Gamintojas yra atsakingas už Pirkėjų asmeninės informacijos, kurią gauna ar tvarko, apsaugą ir privalo laikytis visų susijusių teisinių reikalavimų.
  2. Priimdamas užsakymus Negaminsiu.lt sistemoje Gamintojas gaus Pirkėjų asmeninę informaciją: pirkėjo vardą, pavardę, telefoną, el. pašto adresą ir pristatymo adresą. Šią informaciją Gamintojas turi tvarkyti pagal ES ir LR įstatymus. Pirkėjo informacija gali būti naudojama tik su užsakymo, gauto per Negaminsiu.lt sistemą, įvykdymu susijusiais tikslais.
  3. Pirkėjo informacijos Gamintojai negali naudoti nepageidaujamiems komerciniams pranešimams ar neteisėtoms operacijoms atlikti be pirkėjo sutikimo.
  4. Gamintojas yra atsakingas už BDAR žinojimą ir laikymąsi.
 14. Taisyklių galiojimas ir pakeitimai
  1. Negaminsiu.lt turi teisę bet kada nenurodydami priežasčių pakeisti Gamintojų taisykles.
  2. Apie taisyklių pakeitimus platformoje užsiregistravę gamintojai informaciją gaus el. paštu prieš 10 kalendorinių dienų iki taisyklių pasikeitimo.
Katalogas
Krepšelis (0)
Jūsų krepšelis tuščias

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Skaityti daugiau