Galioja nuo 2022-02-22

Taisyklės gamintojams

 1. Bendrosios taisyklės
  1. "Negaminsiu.lt" yra užsakymų sistema, skirta greitai ir patogiai rasti bei užsakyti maistą šventiniam (ir ne tik) stalui.
  2. Prie Negaminsiu.lt sistemos prisijungti gali visi legaliai pagal įstatymus veikiantys maisto gamintojai, paslaugų teikėjai, fiziniai ar juridiniai asmenys, prekiaujantys toliau taisyklėse nurodytomis prekių/paslaugų kategorijomis (toliau Gamintojas).
  3. Negaminsiu.lt Gamintojo ir Pirkėjo (užsakančio prekes per sistemą) santykiuose dalyvauja tik tiek, kad suteikia platformą, per kurią Pirkėjai gali surasti ir užsakyti Gamintojo įkeltas prekes. Už informacijos apie įkeltas prekes teisingumą, savalaikį ir kokybišką užsakymo įvykdymą, prekių/gaminių/paslaugų kokybę atsako Gamintojas.
  4. Atsiskaitymas/apmokėjimas už užsakytas prekes yra susitarimas tarp Gamintojo ir Pirkėjo, kuriame Negaminsiu.lt nedalyvauja.
  5. Gamintojas atleidžia Negaminsiu.lt nuo visų pretenzijų, kurias tretieji asmenys pareiškia Negaminsiu.lt dėl per Negaminsiu.lt sistemą užsakytų paslaugų, prekių/gaminių.
  6. Trečiosioms šalims be išankstinio raštiško Negaminsiu.lt sutikimo draudžiama kopijuoti informaciją (logotipai, tekstai), pateiktą Negaminsiu.lt puslapyje, bet kokiu tikslu.
 2. Negaminsiu.lt paslaugos
  1. Negaminsiu.lt Gamintojams suteikia sistemą, kurioje prisijungę Gamintojai gali įsikelti prekes ir priimti užsakymus iš Pirkėjų.
  2. Negaminsiu.lt šventinių Paslaugų Teikėjams suteikia sistemą, kurioje jie gali įsikelti informaciją apie teikiamas paslaugas.
 3. Ką galima parduoti Negaminsiu.lt
  1. "Negaminsiu.lt" prekiaujama žemiau išvardintų kategorijų prekėmis ir/arba paslaugomis:
   • Tortai
   • Saldumynai
   • Šakočiai
   • Skruzdėlynai
   • Šimtalapiai
   • Pyragai
   • Užkandžiai
   • Suši
   • Sodas-daržas
   • Mėsa ir jos gaminiai
   • Paslaugos
   • Duonos gaminiai
   • Kiaušiniai
   • Žuvis
  2. Prekių kategorijos yra nuolat pildomos.
 4. Ką reikia padaryti norint prekiauti "Negaminsiu.lt"
  1. Prisiregistruoti/susikurti paskyrą Negaminsiu.lt sistemoje;
  2. Administratoriams patvirtinus Gamintojo paskyrą, susikelti prekes, užpildant prašomą informaciją;
  3. Užsipildyti užimtumo kalendorių;
  4. Sulaukus Negaminsiu.lt administratorių patvirtinimo, prekės taps matomos pirkėjams ir Gamintojas galės pradėti jomis prekiauti.
 5. Prisiregistravimas/paskyros sukūrimas
  1. Gamintojas sistemoje prisiregistruoja nurodydamas vartotojo vardą (el. pašto adresą) ir slaptažodį. Gamintojas įsipareigoja neatskleisti slaptažodžio.
  2. Gamintojas, pildydamas profilio informaciją, turi pateikti sąžiningą, tikslią informaciją.
  3. Dalį profilio informacijos Pirkėjai matys prie kiekvienos Gamintojo prekės – darbo laikas, tel. ir el. paštas, pavadinimas ir logo (jeigu turite).
  4. Užpildydamas profilio informaciją Gamintojas sutinka, kad dalis informacijos bus rodoma pirkėjams (įvardinta V sk. 3 p.), likusi Gamintojo profilio informacija bus saugoma ir matoma tik administratoriams.
  5. Pirkėjai visuomet turės galimybę su Gamintoju susisiekti tiesiogiai.
  6. Paskyra laikoma sukurta ir tampa aktyvi, kai Negaminsiu.lt administratorius ją patvirtina. Apie paskyros patvirtinimą/nepatvirtinimą Gamintojas informuojamas el. paštu.
  7. Jei Negaminsiu.lt turi pagrindo manyti, kad Gamintojo turinys ar naudojimasis paslaugomis pažeidžia Negaminsiu.lt sąlygas, įskaitant šias taisykles, Negaminsiu.lt gali išaktyvinti Gamintojo turinį arba laikinai sustabdyti arba uždaryti paskyrą (ir visas paskyras, kurias Negaminsiu.lt nustato, kad jos susijusios su Gamintojo paskyra). Gamintojas apie tai bus informuotas el. paštu.
 6. Prekių sukėlimas
  1. Prekių įkėlimas vyksta kelių mygtukų paspaudimu, sužymint ar pasirenkant iš duotų laukų informaciją.
  2. Atviram tekstui/Gamintojo komentarams prie kiekvienos prekės prašoma trumpai aprašyti tai, kas nebuvo paminėta ir svarbu įkeliamai prekei (sudėtis, ypatybės).
  3. Prie visų prekių būtina įkelti kokybiškas, tik tą prekę atvaizduojančias nuotraukas – ne mažiau 1, bet ne daugiau nei 3. Nuotraukų formatas JPG arba JPEG. Nuotraukos turi būti ne didesnės nei 16 MB.
  4. Gamintojas įsipareigoja skelbti tik tas nuotraukas, kurias turi teisę naudoti be apribojimų.
  5. Gamintojas supranta ir sutinka, kad yra atsakingas už visų galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, susijusių su parduodamais produktais, laikymąsi.
  6. Negaminsiu.lt neprisiima jokios atsakomybės už įrašų tikslumą, išvaizdą ar turinį.
  7. Gamintojas sutinka neįkelti turinio, kuris yra:
   • Piktnaudžiavimas, grasinimai, šmeižtas ar priekabiavimas;
   • Nepadorus ar vulgarus;
   • Žeidžiantis kito asmens privatumą ar intelektinės nuosavybės teises; arba
   • Klaidingas, apgaulingas ar klaidinantis.
  8. Negaminsiu.lt administratoriai turi teisę pakoreguoti prekių kortelių turinį (rašybos stilių, kalbos kultūros klaidas, gramatines klaidas), neiškraipant, nepakeičiant konteksto ir esmės.
  9. Negaminsiu.lt turi teisę ištrinti informaciją apie prekes, jeigu Gamintojas nesilaiko taisyklių, pateikia žeidžiantį, taisyklėms ar įstatymams prieštaraujantį turinį.
  10. Pateikdami informaciją apie prekes (įskaitant prekių nuotraukas), Gamintojai suteikia teisę Negaminsiu.lt neribotą laiką ją rodyti ir naudoti skelbimams kituose internetiniuose puslapiuose, žiniasklaidos priemonėse (internete, televizijoje, radijuje, spaudoje), perduoti trečiosioms šalims.
 7. Užimtumo kalendoriaus pildymas
  1. Užimtumo kalendorius matomas prisijungus prie Gamintojo paskyros.
  2. Užimtumo kalendorius yra skirtas pirkėjams atsifiltruoti tik tuos gamintojus, kurie konkrečią dieną gali pagaminti norimą prekę.
  3. Laisva diena reiškia, kad tą dieną Gamintojas gali pagaminti užsakytą prekę.
  4. Atostogų dienas, Gamintojo nedarbo dienas, užimtas dienas, kai priimti daugiau užsakymų galimybės nėra, Gamintojas turi pažymėti kalendoriuje.
  5. Gamintojas kalendorių turi užpildyti mažiausiai tris mėnesius į priekį. Rekomenduojama ypatingą dėmesį skirti šventiniams (Šv. Kalėdų, Šv. Velykų ir kt.) periodams ir kalendorių užpildyti iš anksto.
  6. Jeigu užimtumo kalendoriuje buvo nepažymėta, kad Gamintojas užimtas, ir klientas užsakė Gamintojo prekę, užsakymą vykdyti privaloma.
  7. Gamintojai pirmus du kartus neįvykdę kliento užsakymo dėl netinkamai pildomo užimtumo kalendoriaus, įspėjami, trečią kartą šalinami iš užsakymų sistemos.
 8. Prekių užsakymai
  1. Kaip pardavėjas, Gamintojas turi suteikti puikų klientų aptarnavimą ir išlaikyti savo pirkėjų pasitikėjimą.
  2. Pirkėjui užsakius prekę, apie užsakymą Gamintojas bus informuotas sms žinute ir el. laišku su nuoroda į gautą užsakymą.
  3. Užsakymą Gamintojas turi patvirtinti sistemoje per 4 darbo valandas (darbo valandos skaičiuojamos pirmadienį-penktadienį 9.00-18.00 val.)
  4. Užsakymo tvirtinimas vyks vieno mygtuko paspaudimu.
  5. Peržiūrėjęs užsakymą, prieš jį tvirtindamas, Gamintojas galės įrašyti Pirkėjui komentarą.
  6. Atmetant užsakymą privaloma įrašyti atmetimo priežastį.
  7. Pirkėjas apie patvirtintą užsakymą bus informuojamas el. laišku.
 9. Užsakymo vykdymas
  1. Patvirtinti pirkėjų užsakymai turi būti vykdomi užsakyme numatytomis sąlygomis – pristatyti/perduoti pagal pirkėjo pasirinktą prekių pristatymo būdą; sudarytos pirkėjo pasirinktos atsiskaitymo už prekes sąlygos.
  2. Jeigu pirkėjui Gamintojas suteikė galimybę, ir Pirkėjas pasirinko išankstinį apmokėjimą, tuomet po užsakymo patvirtinimo Gamintojas turi išsiųsti Pirkėjui informaciją, užsakyme nurodytu el. paštu, apmokėjimui už prekes.
  3. Užsakydamas prekių pristatymą į namus Pirkėjas nurodys pageidaujamą pristatymo valandą, tačiau prieš pristatant prekę, Gamintojas turi susisiekti su Pirkėju ir sutarti dėl laiko.
  4. Svarbu laikytis prekių pristatymo laiko. Gamintojai yra įpareigoti greitai išsiųsti prekę ar kitaip užbaigti sandorį su Pirkėju, išskyrus atvejus, kai yra išskirtinė, Force majeure aplinkybė.
  5. Užsakytų ir Pirkėjui parduotų prekių kokybė privalo atitikti užsakyme patvirtintą aprašymą, nuotraukas.
 10. Užsakymo atšaukimas
  1. Jei Gamintojas negali įvykdyti patvirtinto užsakymo, turi skubiai apie tai informuoti Negaminsiu.lt el. paštu [email protected] arba telefonu.
  2. Jei Pirkėjas jau pateikė mokėjimą, Gamintojas turi grąžinti visą sumą.
  3. Patvirtintų užsakymų atšaukimas turėtų vykti tik išskirtiniais atvejais ir tik esant rimtai priežasčiai.
 11. Prekių įvertinimas/Atsiliepimai
  1. Įvertinimas yra puikus būdas Gamintojui užsitarnauti gerą reputaciją Negaminsiu.lt sistemoje.
  2. Prekes įvertinti gali tik tie Pirkėjai, kurie prekes užsakė.
  3. Pirkėjai gali pateikti įvertinimą nuo vienos iki penkių žvaigždučių. Prie prekės bus rodomos žvaigždutės, kurių 5 reikš maksimaliai gerą įvertinimą, ir įvertinimų skaičius (kiek įvertinimų prekė iš viso turi).
 12. Mokesčiai
  1. 1 mėnesį – gamintojai, paslaugų teikėjai NEMOKAMAI galės išbandyti ir naudotis prekybos sistema.
  2. Vėliau, nepriklausomai nuo parduodamo kiekio gaminių, bus taikomas TIK 9,99 eur/mėn. narystės mokestis.
 13. Asmens duomenų apsauga
  1. Gamintojas yra atsakingas už Pirkėjų asmeninės informacijos, kurią gauna ar tvarko, apsaugą ir privalo laikytis visų susijusių teisinių reikalavimų.
  2. Priimdamas užsakymus Negaminsiu.lt sistemoje Gamintojas gaus Pirkėjų asmeninę informaciją, pavyzdžiui, pirkėjo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir pristatymo adresą. Šią informaciją Gamintojas turi tvarkyti pagal ES ir LR įstatymus. Pirkėjo informacija gali būti naudojama tik su užsakymo, gauto per Negaminsiu.lt sistemą, įvykdymu susijusiais tikslais.
  3. Pirkėjo informacijos Gamintojai negali naudoti nepageidaujamiems komerciniams pranešimams ar neteisėtoms operacijoms atlikti be pirkėjo sutikimo.
  4. Gamintojas yra atsakingas už BDAR žinojimą ir laikymąsi.
 14. Taisyklių galiojimas ir pakeitimai
  1. Negaminsiu.lt turi teisę bet kada nenurodydami priežasčių pakeisti Gamintojų taisykles.
  2. Apie taisyklių pakeitimus ne mažiau kaip prieš 14 kalendorinių dienų iki jų pakeitimo bus pranešama Negaminsiu.lt svetainėje.