Galioja nuo 2022-02-22

Taisyklės pirkėjams

 1. Bendrosios taisyklės
  1. "Negaminsiu.lt" yra užsakymų sistema, skirta greitai ir patogiai rasti bei užsakyti maistą šventiniam (ir ne tik) stalui.
  2. Negaminsiu.lt Gamintojo ir Pirkėjo (užsakančio prekes per sistemą) santykiuose dalyvauja tik tiek, kad suteikia platformą, per kurią Pirkėjai gali surasti ir užsakyti Gamintojo įkeltas prekes. Už informacijos apie įkeltas prekes teisingumą, savalaikį ir kokybišką užsakymo įvykdymą, prekių/gaminių/paslaugų kokybę atsako Gamintojas.
  3. Užsakyti prekes, paslaugas Negaminsiu.lt turi teisę (a) veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka, (b) nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus, turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis, ir (c) juridiniai asmenys, veikiantys per įgaliotus atstovus.
  4. Jeigu bet kuri Pirkėjo taisyklių (toliau Taisyklės) sąlyga Pirkėjui būtų neaiški ar Pirkėjas nesutiktų su Taisyklėmis ar bet kuria jų dalimi, neturėtų užsakyti prekių Negaminsiu.lt. Pirkėjui pateikus prekių užsakymą, bus laikoma, kad Pirkėjas susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su Taisyklėmis.
  5. Pirkėjas privalo susipažinti su Negaminsiu.lt patvirtinta ir viešai paskelbta Privatumo politika. Pirkėjo Asmens duomenys taip pat bus perduodami Gamintojui, iš kurio Pirkėjas užsako prekes ir tokie Asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Gamintojo prisiimtų saugumo įsipareigojimų dėl asmens duomenų saugumo užtikrinimo.
  6. Trečiosioms šalims be išankstinio raštiško Negaminsiu.lt sutikimo draudžiama kopijuoti informaciją (logotipai, tekstai), pateiktą Negaminsiu.lt puslapyje, bet kokiu tikslu.
 2. Prekės/Paslaugos
  1. Negaminsiu.lt svetainėje galima užsakyti tortus, saldumynus, užkandžius, mėsą ir jos gaminius bei kitų, puslapyje išvardintų, kategorijų prekes.
  2. Negaminsiu.lt svetainėje galima rasti ir išsirinkti įvairias su šventėmis susijusias paslaugas: maisto vagonėlį, virtuvės šefą, kt.
 3. Norimų gaminių suradimas
  1. Negaminsiu.lt svetainėje Pirkėjai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą, bei surasti informaciją apie ieškomą paslaugą.
  2. Prekės ir paslaugos aprašymas pateikiamas svetainėje. Su aprašymu klientas gali susipažinti ir priimti sprendimą dėl užsakymo pateikimo.
  3. Už informacijos apie įkeltas prekes/paslaugas teisingumą atsako Gamintojas. Gamintojas stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Negaminsiu.lt neprisiima atsakomybės tais atvejais, kai Pirkėjo įspūdžiai apie prekės savybes skiriasi nuo pateikto aprašymo.
  4. Prekes/Paslaugas Pirkėjas gali rinktis iš el. svetainėje pateikiamo prekių katalogo.
  5. Pirkėjas turi galimybę atsifiltruoti tik tų gamintojų prekes/paslaugas, kurie yra laisvi konkrečią Pirkėjo pasirinktą datą. Pasirinkta data yra prekių pagaminimo data (arba paslaugos suteikimo data). Prekių pristatymo/siuntimo laikas yra neįvertintas.
  6. Pirkėjas turi galimybę atsifiltruoti ieškomą prekę/paslaugą pagal pageidaujamą vietą, t.y. miestą ir rajoną. Sistema suras tik tų gamintojų prekes, kurios gaminamos pasirinktame mieste/rajone, arba kurie gali atsiųsti prekę į pasirinktą miestą/rajoną.
  7. Jeigu Pirkėjas pageidauja, gali atsifiltruoti tik tas prekes, kurios yra gaminamos (ne siunčiamos) jo pasirinktame mieste/rajone, pasirinkęs filtrą „Prekės gaminamos mano mieste“
  8. Pirkėjui išsirinkus kelių skirtingų Gamintojų prekes, Pirkėjo prekių krepšelis neišskaidomas į atskirus prekių krepšelius pagal kiekvieną Gamintoją, tačiau prie kiekvienos prekės, dedamos į krepšelį, Pirkėjas turi pasirinkti prekės pristatymo/atsiėmimo būdą; pageidaujamą atsiėmimo/pristatymo laiką bei atsiskaitymo už prekę būdą.
  9. Pirkėjai visuomet turės galimybę su Gamintoju susisiekti tiesiogiai, jeigu iškils klausimų apie norimą užsakyti prekę ar paslaugą.
 4. Užsakymas
  1. Negaminsiu.lt galima užsakyti tik prekes. Paslaugų užsakymas per Negaminsiu.lt sistemą nevyksta.
  2. Įkėlęs pasirinktas prekes į krepšelį, Pirkėjas turi suvesti užsakymo pateikimui ir vykdymui būtinus duomenis, patvirtinti, kad susipažino ir sutinka su Pirkėjo Taisyklėmis, Privatumo politika ir patvirtinti prekių užsakymą.
  3. El. svetainėje prekes Pirkėjas gali užsakyti tiek kaip svečias, tiek kaip registruotas vartotojas. Užsiregistravus prekių užsakymas vyks greičiau ir patogiau: nereikės kiekvieno užsakymo metu suvesti Pirkėjo duomenų, savo paskyroje bus galimybė matyti ankstesnių užsakymų istoriją.
  4. Gamintojui/ams, kurio/ų prekes Pirkėjas užsakė, patvirtinus prekių užsakymą, Pirkėjas gaus pranešimą el. paštu apie sėkmingai atliktą užsakymą ir užsakymo patvirtinimo laišką.
  5. Jeigu Pirkėjas pasirinko išankstinį mokėjimą, užsakymas bus pradedamas vykdyti tik apmokėjus už užsakytas prekes. Informaciją mokėjimui atlikti Pirkėjas gaus el. paštu.
  6. Išimtiniais atvejais, kai dėl nenumatytų aplinkybių nėra galimybės išpildyti Pirkėjo užsakymą, Negaminsiu.lt pasilieka teisę Pirkėjui pasiūlyti kitą, maksimaliai artimą užsakytai, prekę. Pirkėjui nesutinkant dėl prekės pakeitimo, Negaminsiu.lt užtikrins, kad už prekę, jeigu ji buvo apmokėta (pateikus apmokėjimo įrodymus), ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų Pirkėjui Gamintojas sugrąžintų sumokėtus pinigus.
  7. Pirkėjas atsakingas už registracijos ir (ar) užsakymo metu pateikiamų asmeninių duomenų teisingumą. Jeigu pateikiami neteisingi duomenys, pvz. neteisingas pristatymo adresą, neteisingas tel. numeris ar kt., prekė gali Pirkėjo nepasiekti ir Gamintojas nebus už tai atsakingas.
  8. Pirkėjas yra atsakingas už savo prisijungimo duomenų (vartotojo vardo ir slaptažodžio) išsaugojimą. Jeigu, naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, prie Pirkėjo paskyros prisijungs kitas asmuo, Negaminsiu.lt šį asmenį identifikuos kaip Pirkėją. Praradęs duomenis Pirkėjas nedelsiant turi informuoti apie tai Negaminsiu.lt.
  9. Kiekvienas Pirkėjo užsakymas saugomas Negaminsiu.lt duomenų bazėje privatumo politikoje nustatyta tvarka.
  10. Tais atvejais, kai Pirkėjas nori atšaukti patvirtintą užsakymą, Jis turi skubiai (likus ne daugiau nei 2 d.d. iki užsakymo įvykdymo) informuoti Negaminsiu.lt el. paštu [email protected] arba telefonu nurodytu www.negaminsiu.lt.
 5. Kainos
  1. Prekių kainos yra nurodytos el. svetainės kataloge prie kiekvienos prekės. Prekės parduodamos kainomis, galiojančiomis užsakymo pateikimo momentu.
  2. Pateiktos kainos yra be įskaičiuotų prekių pristatymo išlaidų.
  3. Jeigu kainos prie prekių/paslaugų nenurodytos, tokiais atvejais Pirkėjas kainą turi derintis tiesiogiai su Gamintoju ar Paslaugos teikėju (pvz. Maisto vagonėlio užsakymas)
 6. Apmokėjimas
  1. Atsiskaitymas/apmokėjimas už užsakytas prekes yra susitarimas tarp Gamintojo ir Pirkėjo, kuriame Negaminsiu.lt nedalyvauja.
  2. Pirkėjas, prieš dėdamas prekę į krepšelį, pasirenka atsiskaitymo ir apmokėjimo už prekę būdą pagal Gamintojo nurodytus pasirinkimus. Pirkėjui pasirinkus išankstinį mokėjimą, informacija 2mokėjimui atlikti bus atsiųsta Pirkėjui el. paštu. Konkrečios prekės (su išankstiniu apmokėjimu) užsakymas pradedamas vykdyti tik atlikus apmokėjimą.
 7. Atsiėmimas/Pristatymas
  1. Pirkėjas, prieš dėdamas prekę į krepšelį, pasirenka prekės atsiėmimo/pristatymo būdą pagal Gamintojo nurodytus pasirinkimus.
  2. Pasirenkant prekes atsiimti gamintojo nurodytu adresu arba Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas turėtų atsižvelgti į Gamintojo darbo laiką, nurodytą prie prekės.
  3. Pasirenkant prekę pristatyti Pirkėjo nurodytu adresu, atsiųsti paštu ar paštomatu, Pirkėjas turėtų atkreipti dėmesį, kad pristatymo kaina nėra įskaičiuota bendrame prekių krepšelyje.
  4. Pasirinkus prekių pristatymą į namus arba prekių atsiėmimą Gamintojo nurodytu adresu, Pirkėjas gali nurodyti pageidaujamą atsiėmimo / pristatymo laiką, atsižvelgdamas į Gamintojo darbo laiką.
  5. Prieš pristatydamas prekes, Gamintojas turi susisiekti su Pirkėju ir sutarti dėl konkretaus prekių pristatymo laiko.
  6. Pirkėjas įsipareigoja su Gamintoju sutartu laiku būti prekės užsakyme nurodytu adresu, atsiimti ir sumokėti už prekę.
  7. Pasirenkant prekės siuntimą paštu ar paštomatu, informaciją apmokėjimui už prekę ir pristatymo išlaidas Pirkėjas gaus el. paštu, pateikęs užsakymą.
 8. Atsiliepimai
  1. Pirkėjas sutinka, kad Negaminsiu.lt puslapyje užsakęs prekę, į savo nurodytą el. paštą gaus laišką su prašymu įvertinti pirktų prekių kokybę.
  2. Pirkėjai gali pateikti įvertinimą nuo vienos iki penkių žvaigždučių. Prie prekės bus rodomos žvaigždutės, kurių 5 reikš maksimaliai gerą įvertinimą, ir įvertinimų skaičius (kiek įvertinimų prekė iš viso turi).
  3. Pirkėjas sutinka, kad Negaminsiu.lt gali kreiptis į Pirkėją tiesiogiai el. paštu arba telefonu, su prašymu pakomentuoti neigiamą prekės įvertinimą.
  4. Pirkėjų pretenzijos dėl išvaizdos, svorio, kainos turėtų būti reiškiamos tiesiogiai Gamintojui prekės pristatymo/atsiėmimo metu (jeigu prekė nesiunčiama) arba Negaminsiu.lt svetainėje nurodytais Gamintojo kontaktais, jeigu prekė atsiųsta paštu ar paštomatu, pateikiant pretenziją patvirtinančias nuotraukas ir kt. įrodymus.
  5. Jeigu Pirkėjui ir Gamintojui tarpusavyje nepavyksta išspręsti ginčo dėl prekės kokybės, kainos ir pan., Pirkėjas gali kreiptis į Negaminsiu.lt el. paštu [email protected] arba telefonu, nurodytu el. svetainėje. Gavę Pirkėjo pretenziją ar reikalavimą, Negaminsiu.lt jį išnagrinės ne vėliau kaip per 5 kalendorines dienas ir pateiksime išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais.
 9. Mokesčiai
  1. Jokie papildomi mokesčiai Pirkėjui Negaminsiu.lt sistemoje nėra taikomi. T.y. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti tik Gamintojui už įsigytas prekes/paslaugas.
 10. Nenugalima jėga (Force Majeure)
  1. Bet kokios aplinkybės, kurių nei Pirkėjas, nei Gamintojas, nei Negaminsiu.lt negali numatyti, kontroliuoti ir/ar užkirsti kelio tokių aplinkybių ar susijusių pasekmių atsiradimui, yra pagrindu sustabdyti įsipareigojimų vykdymą ir atleisti šalį nuo atsakomybės.
  2. Nenugalimos jėgos aplinkybėmis be kita ko laikomos aplinkybės, kai Gamintojas yra priverstas sustabdyti gamybą ir/ar negali užtikrinti pakankamų prekių atsargų, ir/ar negali pristatyti užsakymų dėl pandemijos ir panašių aplinkybių, avarijų, gamtos stichijų, valstybės ar vietos valdymo valdžios sprendimų ar kitų nuo Gamintojo nepriklausančių priežasčių.
  3. Sutarties šalis, kuri remiasi nenugalimos jėgos aplinkybėmis, privalo nedelsdama pranešti kitai šaliai apie jų atsiradimą. Šiuo atveju įsipareigojimų vykdymas atidedamas iki nenugalimos jėgos aplinkybės pasibaigs ir bus pašalintos įsipareigojimų vykdymui kliudančios jų pasekmės.
 11. Atsakomybė
  1. Pirkėjas atsako už neteisėtus veiksmus, atliktus naudojantis Negaminsiu.lt.
  2. Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų saugojimą ir/ar perdavimą tretiesiems asmenims.
  3. Negaminsiu.lt atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Negaminsiu.lt rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, nors tokia galimybė jam buvo suteikta. Jei Negaminsiu.lt pateiktos nuorodos į kitų trečiųjų asmenų tinklapius, tai Negaminsiu.lt negarantuoja, kad informacija, kurią galima peržiūrėti paspaudus šias nuorodas, yra teisinga, išsami ar tiksli. Už trečiųjų asmenų pateikiamos informacijos turinį, jos teisingumą, išsamumą ir tikslumą atsakingi tretieji asmenys.
  4. Negaminsiu.lt neatsako dėl Pirkėjo ir Gamintojo, kurio prekes ar paslaugas Pirkėjas užsisako naudodamasis Negaminsiu.lt, tinkamo tarpusavio įsipareigojimų vykdymo.
 12. Taisyklių galiojimas ir pakeitimai
  1. Negaminsiu.lt turi teisę bet kada nenurodydami priežasčių pakeisti Pirkėjų taisykles.
  2. Apie taisyklių pakeitimus ne mažiau kaip prieš 14 kalendorinių dienų iki jų pakeitimo bus pranešama Negaminsiu.lt svetainėje.
Katalogas
Krepšelis (0)
Jūsų krepšelis tuščias

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Skaityti daugiau