"JetLT" - Lietuvoje sukurtas maistinis spausdintuvas

Rugsėjo 16, 2023

...

„JetLT“ – maistinis spausdintuvas sukurtas ir gaminamas Lietuvoje, kuris 2021 m. apdovanotas aukso medaliu už inovatyvumą verslui.

Norint pritraukti  įvairesnių segmentų klientus, verslui reikia būti inovatyviam ir ieškoti naujų sprendimų, kaip savo prekę padaryti patrauklesnę, išsiskiriančią iš konkurentų bei kaip plėsti asortimentą. Investicija į šiuolaikiškus inovatyvius sprendimus palengvina, supaprastina ir pagreitina darbą, ko pasekoje, sumažėja kaštai ir padidėja pelnas.

"JetLT" siūlo  spausdintuvą:

  • smulkiam ir vidutiniam verslui
  • pradedantiems verslą ir dirbantiems "iš namų virtuvės"
  • gaminantiems rankų darbo gaminius
  • kepykloms,  šokolado gamintojams
  • verslo dovanų, suvenyrų gamintojams ar personalizuotų bei proginių dovanų gamintojams.  

Spausdintuvu galėsite spausdinti ant savo konditerinių gaminių teminius individualius dizainus: verslo segmentui logotipus, personalizuotus sveikinimus, gaminti produkciją skirtą įmonių renginiams, šeimos šventėms, įvairioms kitoms šventėms.

Jeigu šiuo metu gaminate nedekoruotą produkciją, su spausdintuvu lengvai pradėsite dekoruoti meduolius, macarons, sausainius, tortus, pyragaičius ir kt. Spausdintuvas puikiai spausdina ant sausos ir šlapios glazūros, vaflių, šokolado, musinio paviršiaus, cukraus pudros, įvairių pabarstukų, cukraus masės, sūrio, blynų, picos, saldainių, morenginio paviršiaus ir kt.

Regina iš "JetLT confectionery printer"  sako, kad naudotis spausdintuvu tikrai labai paprasta! Įsigijus spausdintuvą, konditerį apmokina. Tam reikalingi tik kompiuterinio raštingumo pradmenys. Papildomai esame sukūrę mokomųjų video, bei visuomet esame pasiruošę darbo eigoje atsakyti į kilusius klausimus. Jeigu esate užsienyje – lengvai bendraujame nuotoliniu būdu. Esame pasiekiami visomis bendravimo programėlėmis.

Svarbu paminėti, kad spausdintuvas labai kompaktiškas ir patogus, todėl puikiai tinkamas naudoti tiek vykdant veiklą namuose, tiek didesnėje kepykloje. Spausdintuvo dažai pilnai atitinka visus saugos reikalavimus, nes turi sertifikatus.

Turint klausimų dėl spausdintuvų, susisiekti čia: https://jetlt.com/kontaktai/


Linkėjimai,

Negaminsiu.lt

Naujausi straipsniai

...
Svečiuose pas "Šlapaberžės konditeriją"

Skaityti
...
"Laimės skonis" - skanumynų namai

"Gyvendami duonos krašte ir patys kepdami duoną, norėjome rasti...

Skaityti
...
Šefo Dirbtuvės l Restoranas

Skaityti
Katalogas
Krepšelis (0)
Jūsų krepšelis tuščias

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Skaityti daugiau