Svečiuose pas "EddayFood"

Rugpjūčio 28, 2023

...

EddayFood Negaminsiu.lt nariu tapo beveik prieš metus.  Turėjome pakankamai laiko stebėti, bendrauti ir pažinti. Tai  gamintojas, kuris pelnė pirmąją Negaminsiu.lt nominaciją "TOP klientų rekomendacijos". Tiesą pasakius, daug galvoti apie nominaciją nereikėjo, ją padiktavo patys klientai. Ir ne veltui!

EddayFood šefas Eduardas - atviras, konkretus, iškalbingas, įdomus pašnekovas. Kiekviena apgalvota smulkmena, ieškant geriausių ir kokybiškiausių sprendimų, pradedant nuo padėklo formos ir baigiant užkandžio skoniu -  tai  yra EddayFood sėkmės receptas, ką klientai ir vertina. :)

Seniai jau smalsavome, ką tokio kitokio įdeda Eduardas į užkandžius, kad po šventės klientai negailėdami palieka atsiliepimus ir rekomendacijas. Štai  mes ir svečiuose, sėdime prie stalo!

Susitikimas su EddayFood buvo tikra skonių kelionė! Vien estetiškas pateikimas ir kiekvieno skonio pristatymas jau sužadino apetitą. Kiekvienas užkandis toks skirtingas, nuo "mmmm...iki ooo! :) :) Užkandžių degustaciją vainikavo trijų skirtingų skonių panakotos. Beje, išgirdome ir įdomią istoriją, kaip meniu atsirado spragėsių skonio panakota. Eduardui ši mintis kilo bežiūrint filmą kine ir kramsnojant spragėsius su karamele.

"Aš visą filmą galvojau, kaip padaryti tokio skonio desertą. Tiek galvojau apie jį, kad taip filmo ir nepamačiau!" - dalinosi  Eduardas naujo skonio atsiradimo istorija. Istorijų išgirdome ir daugiau, net apie gyvenimo kelionę nuo ofiso darbuotojo didelėje įmonėje iki užkandžių gamintojo verslo, kuri prasidėjo ne taip jau ir seniai, vos prieš keletą metų. Ir panašu, kad šios kelionės kryptis pasirinkta teisingai. 

Tad mes drąsiai galime teigti, kad Eddayfood klientų rekomendacijos yra ne iš piršto laužtos, o tikrų tikriausia tiesa! Kviečiame ir jus palepinti savo svečius ar save  nuostabių skonių užkandžiais. Patikėkite, tai bus puiki vakaro diskusijų tema -  skonių kelionė.

Linkėjimai,

Negaminsiu.lt


Naujausi straipsniai

...
Svečiuose pas "Šlapaberžės konditeriją"

Skaityti
...
"Laimės skonis" - skanumynų namai

"Gyvendami duonos krašte ir patys kepdami duoną, norėjome rasti...

Skaityti
...
Šefo Dirbtuvės l Restoranas

Skaityti
Katalogas
Krepšelis (0)
Jūsų krepšelis tuščias

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą puslapio veikimą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Būtinieji slapukai įdiegti automatiškai. Tiksliniai (nebūtini) slapukai naudojami, siekiant Jums pateikti pritaikytą ir aktualią informaciją bei pasiūlymus. Paspaudę "Sutinku" Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, tai galite padaryti, paspaudus "Slapukų nustatymai". Skaityti daugiau